Скинути пароль

Залучаю туристів

на наше Море

Сдаете посуточно или услуги туристам…

Травень 19, 2019 by Олександр Шаблевський

Зіткнулися з темою пошуку Відпочиваючих? Не знаете как пробронировать все даты лета, Без Простоя! Устали платить за ОЛКС и конкурировать с хозяевами других квартир жителей Черноморска на других порталах аренды?

Давайте совместно и по-другому

Жоден веб-сайт не рекламує конкретно наше місто і відпочинок в ньому. Всі вони вискакують в пошуку тільки при конкретному запиті Отдых Ильичевск, снять квартиру в Черноморске и т.д.. Наш показывается в контекстной рекламе и настроен так, чтобы попадать на глаза тем, кто ищет где отдохнуть и подбирает для себя вариант курортного отдыха в Украине

Пропоную: Співпраця в сфері рекламного просування в мережі інтернет нашого туристичного міста Чорноморська. Дуже, дуже багато людей знають що таке Затока, Залізний порт, Бердянськ, звичайно ж Одеса, а Іллічівськ - Чорноморськ не у всіх на слуху. Цьому є ґрунтовне підтвердження ... Інформація статистика Гугл Трендс:

Сдаете посуточно или услуги туристам... 1
Сдаете посуточно или услуги туристам... 2

За графіками чітко видно рівень впізнаваності курортів України за останні п'ять років (перший запити жителів України, другий Білорусі). Мало того що Чорноморськ досить дорогий для гостей по житлу і інших видів послуг для відпочинку, дуже програє іншим курортам в Україні. тому і приезжие регулируют наши цены на жилье, потому что их просто Немного, а Предложение посуточной аренды вырос по количеству предложений за последние годы в РАЗЫ.

Треба рекламуватися за межами Олкс і інших сайтів подобової оренди, букінг і AirBnb. Вони не дають рекламу місту - Ви не знайдете Чорноморськ в переліку міст для відпочинку на морі на головних сторінках, ти саті не підвищують Його впізнаваність, вони просто конкурують один з одним по позиціях у видачі, умови і варіантів оренди, але не показують Чорноморськ, і тим більше коли люди шукають, наприклад Затоку.

Правильная настройка контекстной рекламы и Гугле, Ютубе, Фейсбуке и указание преимуществ, плюсов, достоинств города, Может-Должна привлечь сотни, тысячи Новых отдыхающих, никогда не знающих о Нас. Наш город имеет много достоинств перед другими курортами Черного и Азовского морей, и одним из таких преимуществ могут быть Ваши Услуги отдыхающим по сниженным, приятным ценам(виды отдыха, отдых на пляже, товары, услуги и т.д.)

Отже

Хоч ми і говоримо що дістали ці туристи, шум гам сміття і все таке але все ж дуже велика кількість людей отримують вагомий внесок в сімейний бюджет на основі річної здачі житла в оренду. Більше приплив відпочивальників - більше можливостей заробити кожному з нас. Разом ми сила )))

Ваші пропозиції +380984588383 Олександр

Коротко

Знайомимо і запрошуємо до Чорноморська тих хто про нас не чув

Формуємо список місць розваг, видів відпочинку і послуг за приємними для Гостей цінами

Бажаємо збільшити насиченість туристів не тільки в «Високий», а й «Низький» сезон в місті.

ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська