fbpx

Скинути пароль

Чорноморськ

2021 отдых

Отдых Черноморск 2021

Липень 12, 2019 by Олександр Шаблевський

Чорноморськ 2021 Відпочинок

Не тільки морем славиться Чорноморськ. У нашому місті безліч видів відпочинку.

Відпочинок в Чорноморську, як у багатьох курортних містах, влітку наповнюється великою кількістю розваг. Асортимент відпочинку розрахований в своїй більшості на які приїжджають сюди туристів.

Види відпочинку Чорноморськ 2021

В даному розділі ви можете ознайомитися з деякими з видів відпочинку в місті і передмісті. Десятки місць, що можна відвідати культурно і з користю для душі.

Ви можете покататися на велосипеді, на конях, зняти в оренду яхту, Зробити професійну фотосесію і багато іншого.

Диско клуби

Іллічівськ має великі можливості для різноманітного відпочинкудозвілля та веселим«Нічним» життя. У нашому місті - сучасні нічні клубиресторани, затишні кафебари різних рівнів, розважальні комплекси і багато іншого.

Metropolis

Метрополіс - це одне з тих самих місць, де вже давно зруйновані всі існуючі закони людської гравітації і земні стереотипи. Метрополіс змішав в собі різні концепції і стилі. Це простежується в усьому: в кухні, інтер'єрі і вечірках, що відрізняються за своїм музичному напрямку. 

Тиждень в Метрополіс влаштована таким чином, що кожен гість, який бажає гарно провести час, підбере для себе вечірку, відповідну його настрою і інтересам. У клубі панує атмосфера дружніх посиденьок, навколо все свої: обмінюються рукостисканнями і доброзичливими кивками. 

Концертна програма в клубі побудована за принципом: раз на місяць запрошена поп-зірка (концерт), щотижня - 1 тематична вечірка + шоу програма; 1 клубна вечірка з запрошеним DJ європейського рівня, дискотека щодня грають DJ-резиденти клубу, PJ-підтримка, МС, бармен-шоу. Всі заходи, що проходять в клубі, широко висвітлюються в засобах масової інформації і проходять на найвищому рівні.

metropolis chernomorsk

Metropolis в Чорноморську 2021

Концертна програма в клубе побудована за принципом: один раз в місяць виступає відома поп-зірка України (концерт); проведення раз на тиждень тематичної вечірки з шоу програмою;
3 рази за все літо проводять клубні вечірки із запрошеними DJs європейського рівня (Росія, Іспанія, Німеччина, Голландія і т.д); 3 дні на тиждень в клубі проходять дискотеки з DJ-резидентами клубу, PJ-підтримкою, МС, бармен-шоу і т.д. Усе 
заходи, що проходять в клубі, широко висвітлюються в засобах масової інформації, розклеюванням по місту і інформуванням в соціальних мережах, по телебаченню. Тут відпочинок проводять на найвищому рівні.

Гулям, відриваємося, танцюємо до упаду.

Martinika

chernomorsk martinika

Martinika

    Martinika Beach Club - кращий нічний клуб Чорноморськ 2021.   Якісний клубний відпочинок з видом на Чорне море Martinika Beach Club дозволить вам отримати максимум позитивних вражень від відпочинку.

   Мартініка - це двоповерховий річний нічний клубв останні роки набув популярності як караоке бар. Місткий зал з м'якими дівананамі і і барна стійка, VIP зона і тераса з видом на море. 

Вдень і ввечері працює в режимі кафе-ресторану. Професійне світлове та якісна звукова апаратура дозволяє відчути музику, свій голос, голос близьких друзів по-новому і як на концертному майданчику. 

       Днем грає музика в стилі House - ключове музичний напрям клубу.

Черноморск Мартиника

Чорноморськ 2021 відпочинок

П'ятнична ніч - окрема подія зі своїми учасниками і зі своєю спрямованістю.

В Клуб «Мартініка» приїжджають провести хороший відпочинок і маса гарних дівчат потанцювати, і познайомитися з новими голосами і постійними гостями.

Мартиника Черноморск

Чорноморськ відпочинок Мартініка

 Відвідавши цей заклад, ви запам'ятаєте цей відпочинок надовго.

Summer club TO: GO

12986323256

Відпочинок в Чорноморську To: Go

Summer club TO:GO - це клуб кращого літнього відпочинку і один з найбільш відвідуваних клубів Одеського регіону з повною місткістю понад 1000 чол. П'ять сотень посадкових місць. На території 2 танцювальні майданчики і три барні. Кухня представлена ​​морськими стравами, а також європейської та азіатської кухнею. VIP зал, банкетний зал і прекрасний вид на море з 3-х ярусів (до моря 30 метрів). Під охороною парковка працює щодня і майже цілодобово. інтер'єр клуба TO:GO в 2012 році удостоївся першої премії всеукраїнського архітектурного конкурсу »Інтер'єр року» в 
номінації "Інтер'єри торгових приміщень і підприємств громадського харчування"
Африка в усьому, - ось девіз проекту!

Подорож по Чорноморську

Чорноморськ 2021

Чорноморськ, Іллічівськ - курортне місто України, Невеликий за площею, дивно чистий, сучасний і красивий. З найкращими пляжами в Одеській області. Якщо Ви хочете добре провести відпочинок на моріто це кращий варіант. 

Статус міста Іллічівськ отримав в 1973 році. Розташоване місто недалеко від Одесси (25 км) на березі Чорного моря.

Іллічівськ значно увагу приділяє дозвіллю та відпочинку. 12 кілометрів морських пляжів підтримуються в чистоті і порядку (щодня, рано вранці спеціальною машиною очищається пісок). Місто спланований компактно і комфортабельно і Ви отримуєте кращий відпочинок в Чорноморську. У зв'язку з чим, приїжджає багато туристів в літній сезон і кількість людей в Іллічівську збільшується втричі.

В місті Іллічівськ можна знайти все для життя та відпочинку: біля 10 нічних клубів, приблизно 55 кафе і барів, Кілька великих торгових центру, 4 магазини електроніки, безліч маленьких магазинів і торгових наметів.

ukУкраїнська