Скинути пароль

Ваші результати пошуку
Квітень 16, 2019

Катання на яхті Чорноморськ

Катання на яхті Чорноморськ - бездонне море під вами, небо, вітер і нескінченна свобода ... Прогулянка по Чорному морю - це як зануритися в новий світ, яскравих вражень.

Фото

Тривалість і ціни

В зависимости от типа морской прогулки которую Вы выбираете будет разная продолжительность и стоимость.

Спортивна яхта

Для морської прогулянки Катання на яхті Чорноморськ можна вибрати спортивну яхту до чотирьох чоловік - загальна вартість 2200 гривень за 3 години. Детально побачити на відео що з себе представляє дане судно можна по посиланні

Прогулянковий катер

Прогулянковий катер до 12 осіб - вартість години прогулянки вздовж узбережжя Чорноморська 1100 гривень.

Велика яхта на цілий день

Яхту на 10 персон відправлення з Бурлача Балка - вартість 275 умовних одиниць в вихідний день або 220 в будній за прогулянку в море за цілий світловий день.

Важливо і цікаве при катання на яхті Чорноморськ

1. Чи можна пірнати

Часто задають питання про можливість покупатися в морі в дали від берега. На що можу зауважити, що всі капітани морських суден позитивно ставляться до даного виду розваги. Тобто Можливо, Можна і потрібно.

2. Обов'язково з собою

Одним з важливих елементів прогулянки в море є документ, що засвідчує особистість дорослого. Адже в море судна виходять в прикордонну зону і можлива зустріч з прикордонниками на воді з обов'язковою перевіркою особистості. До дітей це правило не обов'язково.

3. Пити є

Так як вихід в море може бути не годинниковим а блее тривалим подія в будь-якого роду прогулянках є можливість перекусити. Різниця полягає лише в зручностях. Наприклад на борту прогулянкового катера є столик, а на кухні великий яхти в каюті можна як зварити так і посмажити необхідні страви.

4. Захисні засоби

На великій яхті є захист від сонячних променів у вигляді пари великих парасольок. На прогулянковому катері великий тен у вигляді даху. Для прогулянки в сонячні пік годинник на спортивній яхті використовують засоби особистого захисту: Головні убори, одяг і крему від сонця

Залишилися питання?

Более подробную информацию по теме » катание на яхте Черноморск» и фотографии можно узнать как в усной форме по номеру +380938328222 так и через вайбер по этому же номеру или оставляйте заявку на обратный звонок.

Також в нашому місті Ви можете скористатися і іншими видами відпочинку приміром фотосесія , катання на велосипедах , прогулянка на коняхі багато іншого

репост

One thought on “Катание на яхте Черноморск

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.

ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська