Скинути пароль

Ваші результати пошуку
Квітень 21, 2015

Добре здати подобово

Кілька простих кроків, які може виконати кожен власник житла, щоб оренда не перетворилася на рутину, а скоріше в нагороду: «Деякі з наших найпалкіших господарів настільки віддані своїм гостям, які мають виняткове перебування, що їм непросто знайти свого часу. і ресурси для себе. Вони дають, а іноді дають занадто сильно захоплюються цією справою ».

Визначте цілі

Ви пропонуєте своє житло в Чорноморську в першу чергу, щоб заробити гроші? Для спілкування? Щоб створити запропонувати хороший рівень сервісу і поділитися їжею, яку ви любите готувати? Тоді важливо зрозуміти і відчути, як хостинг узгоджується з цими цілями і підтримує їх. Деякі власники здають з життєвої необхідності і квартира будинок - засіб для заробляння. Вона каже, що первинна мета полягала в тому, щоб надати відмінне і доступне місце для відпочинку в бажаному Чорноморську і дати гостям можливість відпочити на цілий рік вперед. «Я пишаюся тим, що можу поділитися цим».

Оточіть себе ресурсами

Ви можете «подзвонити в крайньому випадку», коли, наприклад, «вам потрібно отримати ключі комусь о 2 годині дня». коли ви працюєте в офісі по всьому місту ». Сюди входить коло товаришів, сусідів-однодумців, прибирання або кілька осіб, які готові працювати неповний робочий день або добові, бартер або брати плату за прибирання, ключ від руки і вітання, коли ви не можете зробити це самостійно.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.

  • Расширенный поиск

ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська