fbpx

Скинути пароль

Ваші результати пошуку
Січень 25, 2020

Іллічівськ Чорноморськ

Іллічівськ Чорноморськ

Дана стаття є пропозицією статті Оренда майбутнє Чорноморськ 2020 В результаті якої я провів великі статистичні дані з метрики Google та Яндекс метріки наскільки популярний і Коли саме стає популярним курортне місто Чорноморськ або Іллічівськ для жителів Укараїні і Білорусії.

На основі певної статистики, декількох таблиць графіків стало цікаво розглянути наскільки змінюється в процесі ставлення до нашого міста. До його іменах: старим і новим, відповідно Іллічівськ Чорноморськ. Взявши за основу кілька ключових слів Іллічівськ, Чорноморськ, Іллічівськ погода, Іллічівськ погода. В результаті чого отримав цікаві відомості про цих змін відносинах до міста.

Якщо в широкому розуміння розглядати в цілому відношення українців, то це місто Іллічівськ Чорноморськ в 2015 2016 і до літа 2017 року було більш популярний як Іллічівськ це видно з графіка.

Графічно зображена падаючі шкала до слова Іллічівськ пересічні зі зростаючою школи значення Чорноморська в 2017 році.

Також видно подібні зміни по відношенню до запитів погода Іллічівську погода Чорноморськ Вони трохи раніше або пізніше але також в 2017 році перетинаються. подивіться графік нижче

Наступною дані цікаві для тих хто займається добовою орендою житла і вважає за краще селити в своїх об'ктов житла жителів Білорусії.

За ці останні 5 років бачимо подібну динаміку падіння запит Іллічівськ і зростання 2015 року Чорноморськ. Дуже цікаво статистика по слову Іллічівськ з буквою Ё адже ми все вимовляємо його Саме таким чином хоча ми пишемо через букву Е і помилку виправляє інтернет: Вікіпедія Google Яндекс. І значення через букву е має дуже і дуже низькі показники.

І на закінчення повторюся, що тим хто здає житло подобово влітку або вперше планує, в статті https://www.sdam-prodam-illichevsk.od.ua/chernomorsk-2020/ є докладна інформація, коли починати рекламуватися І інший актуальне питання нашого Міста Курорту - інтерес до Нього на Рівні конкуренції з Затокою та Кирилівкою….

Категорія: Uncategorized
репост

2 thoughts on “Ильичевск Черноморск

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.

ukУкраїнська