fbpx

Скинути пароль

Ваші результати пошуку

Про мене

Грудень 12, 2019 by Олександр Шаблевський

Шаблевський Олександр

Спеціаліст по добовій оренді житла. Автор, творець, ✍️ редактор даного сайту.

Шаблевский Александр Черноморск
специалист по аренде посуточно

Моя історія

«Як багато інших сім'ї м Іллічівська (зараз вже Чорноморська) ми здавали своє житло (і донині). Неодноразово я помічав, що люди тільки побачать наш будинок в один момент приймають рішення шукати інший варіант. Адже відразу розуміють підходить по їх соц рівню, розміром або з інших важливих крітеріям.

Таким чином я зрозумів, що важливо передчасно показувати людям варіанти. Щоб зменшити кількість марно витраченого часу, бензину - «порожніх» зустрічей, так що виснажують всі сторони показів.

Я хотів надавати багато фотографій житла, так щоб Клієнт бачив максимально докладно інтер'єр житла і оточення. Багато фотографій або одна велика.

І потім вже зіткнувся, в інтернеті знайшов програми. На той момент 2012 дуже складні програми, які створювали панорамні фотографії і після 1 віртуальний тур. Наприклад одна кімната-приміщення вимагала мінімум 36 фотографій на спеціальному штативі. Ці фото потім зшивалися в одну панорамну в кращому випадку за годину. І потім ці зшиті панорами зшивалися в віртуальний тур. Вважаємо разом: 2 кімнатна квартира = кімната + кімната + кухня + коридор + санвузол = 36 * 5 = 210 фотографій і 4-5 годин обробки.

Спасибі моєму товаришеві, який підтримав мене на той момент і нехай, і не так вдало як планували, але ми робили це ...

Створити віртуальний тур вже виходило, після його потрібно розмістити десь. Сайтів таких не знайшов. Довелося створити, хоча і не програміст - бажання двигун процесу. І ще потрібно створити особливий фільтр вибору житла за критеріями:

по віддаленості від моря: Близько до моря, Середньо, Далеко;

за вартістю (станом ремонту) економ, середньо, євро (люкс).

За типом: квартири, будинки, готелі.

Сайт з часом зазнавав змін, еволюціонував і це 3-я версія, думаю остання.

У 2019 почав вкладати і в рекламу, просування сайту та своїх послуг.

Головна ідея моєї діяльності

Для власників - допомога в пошуку Гостей:

За рахунок масової реклами, в тому числі і за Ваші кошти, і взаємодії з агентами - якісно заповнити календар дат. Менше простоїв, більше днів в +

Реклама і просування нашого міста - як в ютубі так і в соціальних мережах. Правильних підхід кожного з учасників ринку може привести тисячі нових людей в місто практично на безкоштовній основі. Кліки, коменти, пости в ютубі та інших соц. мережах можуть те, що не зробить жоден оголошення на Олкс Доба і тд.

Надання об'єкта максимально подбробно. Окрема послуга створення віртуальних турів та відео 360 покажуть максимально докладно житло в Чорноморську.

Гарантії бронювання. Отриманні комісії за добу як підтвердження намірів Гостей, на Вашу карту або при особистій зустрічі.

Сейчас одного размещения в интернете недостаточно. Даже если Вы размещаете объявления платно или на всех известных ресурсах. Нам просто недостает потока туристов.

Висока конкуренція на рівні не тільки квартир в місті (ціна, якість) а на рівні курортів України, читайте детальніше в статті Будущее сезонной аренды Черноморск 2020 статистику Запросов летом по различным курортам в Украине в сравнении с нашим городом (данные 20 го января 2020 года)

Для Гостей - допомога в Оренду житла:

Мінімум витрат часу на підбір варіантів. Зв'язуєтеся зі мною, вказуєте запит, обраний варіант на сайті) і отримуєте відповідь про можливість та умови власників по об'єкту і добірку схожого житла подобово на потрібні дату, з відповідними ціною і якістю.

Гарантії поселення в обраний варіант житла. Отримуючи від Вас передоплату, власник гарантовано чекає Вас (саме Вас) в зазначену дату на вказаний термін. Якщо що то змінюється у власника (ПП, щось ще) - відшкодовуються збитки в двократному розмірі та / або підбираємо за потребою інший варіанти житла.

Якісні фільтри на сайті - гарантія вибору житла максимально за потребами.

Максимальний огляд. фото, Віртуальні тури і в деяких випадках відео 360 збільшують глибина перегляду житла.

Наше місто дуже має свої переваги від інших курортів України. і в першу чергу вартістю на послуги для відпочинку.

Статья в местном СМИ о сезоне 2020 с моим участием

Підтвердження моїх даних

У зв'язку з ростом шахрайських схем для тих хто хоче зняти подобово житло в Чорноморську надаю детальну вичерпну інформацію

Фото дипломи грамоти не зв'язані з діяльністю подобової оренди Чорноморську.

А також фото та відео інформація пов'язана з нерухомістю

Можно проверить существование в Государственной реестре избирателей на сайте https://www.drv.gov.ua/ords/portal/!cm_core.cm_index?start

ввести на сторінці https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:2:11377508041744::NO::: данные

Шаблевський Олександр Сергійович 15.09.1985 і дані місця проживання Одеська обл, Чорноморськ, Чорноморськ як на зображенні нижче

За рахунок взаємодії з колегами можливо в короткий термін підібрати варіант для самих найвибагливіших клієнтів!

  • Недавні записи

  • Подобрать по датам:

ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська