Скинути пароль

Шаблевський Олександр

Займаюся орендою житла в Чорноморську. Автор, творець і ✍️ редактор даного сайту.

Шаблевський Олександр Чорноморськ
Шаблевський Олександр - фахівець з оренди подобової і тривалої (нині)

 

Моя історія

 

«Як багато інших сім'ї міста Іллічівська (зараз вже Чорноморська) ми здавали своє житло (і донині). Неодноразово я помічав, що люди тільки побачать наш будинок в один момент приймають рішення шукати інший варіант. Адже відразу розуміють підходить по їх соц рівню, розміром або з інших важливих критеріям.

 

Таким чином я зрозумів, що важливо передчасно показувати людям варіанти. Щоб зменшити кількість марно витраченого часу, бензину - «порожніх» зустрічей, так що виснажують всі сторони показів.

 

Я хотів надавати багато фотографій житла, так щоб Клієнт бачив максимально докладно інтер'єр житла і оточення. Багато фотографій або одна велика.

 

І потім вже зіткнувся, в інтернеті знайшов програми. На той момент 2012 дуже складні програми, які створювали панорамні фотографії і після 1 віртуальний тур. Наприклад одна кімната-приміщення вимагала мінімум 36 фотографій на спеціальному штативі. Ці фото потім зшивалися в одну панорамну в кращому випадку за годину. І потім ці зшиті панорами зшивалися в віртуальний тур. Вважаємо разом: 2 кімнатна квартира = кімната + кімната + кухня + коридор + санвузол = 36 * 5 = 210 фотографій і 4-5 годин обробки.

 

Спасибі моєму товаришеві, який підтримав мене на той момент і нехай, і не так вдало як планували, але ми робили це ...

 

Створити віртуальний тур вже виходило, після його потрібно розмістити десь. Сайтів таких не знайшов. Довелося створити, хоча і не програміст - бажання двигун процесу. І ще потрібно створити особливий фільтр вибору житла за критеріями:

 

по віддаленості від моря: Близько до моря, Середньо, Далеко;

 

за вартістю (станом ремонту) економ, середньо, євро (люкс).

 

За типом: квартири, будинки, готелі.

 

Сайт з часом зазнавав змін, еволюціонував і це 3-я версія, думаю остання.

 

У 2019 почав вкладати і в рекламу, просування сайту та своїх послуг.

 

Головна ідея моєї діяльності

 

Для власників - допомога в пошуку Гостей:

 

За рахунок масової реклами, в тому числі і за Ваші кошти, і взаємодії з агентами - якісно заповнити календар дат. Менше простоїв, більше днів в +

 

Реклама і просування нашого міста - як в youtube так і в соціальних мережах. Правильних підхід кожного з учасників ринку може привести тисячі нових людей в місто практично на безкоштовній основі. Кліки, коментарі, пости в youtube та інших соц. мережах можуть те, що не зробить жоден оголошення на сайтах нерухомості.

 

Надання об'єкта максимально докладно. Окрема послуга створення віртуальних турів та відео 360 покажуть максимально докладно житло в Чорноморську.

 

Гарантії бронювання. Отриманні комісії за добу як підтвердження намірів Гостей, на Вашу карту або при особистій зустрічі.

 

Зараз одного розміщення в інтернеті недостатньо. Навіть якщо Ви розміщуєте оголошення платно або на всіх відомих ресурсах. Нам просто бракує потоку туристів.

 

Висока конкуренція на рівні не тільки квартир в місті (ціна, якість) а на рівні курортів України. Читайте детальніше в статті «Майбутнє сезонної оренди Чорноморськ 2020» статистику запитів влітку по різним курортам в Україні, в порівнянні з нашим містом (дані 20 го січня 2020 року)

 

Для Гостей - допомога в Оренду житла:

 

Мінімум витрат часу на підбір варіантів. Зв'язуєтеся зі мною (Шаблевскій Олександр), вказуєте запит, обраний варіант на сайті) і отримуєте відповідь про можливість та умови власників по об'єкту і добірку схожого житла подобово на потрібні дату, з відповідними ціною і якістю.

 

Гарантії поселення в обраний варіант житла. Отримуючи від Вас передоплату, власник гарантовано чекає Вас (саме Вас) в зазначену дату на вказаний термін. Якщо що то змінюється у власника (ПП, щось ще) - відшкодовуються збитки в двократному розмірі та / або підбираємо за потребою інший варіанти житла.

 

Якісні фільтри на сайті - гарантія вибору житла максимально за потребами.

 

Максимальний огляд. фото, Віртуальні тури і в деяких випадках відео 360 збільшують глибина перегляду житла.

 

Наше місто дуже має свої переваги від інших курортів України. і в першу чергу вартістю на послуги для відпочинку.

Стаття в місцевому ЗМІ про сезон 2020 з моєю участю

Підтвердження моїх даних - Шаблевський Олександр

 

У зв'язку з ростом шахрайських схем для тих хто хоче зняти подобово житло в Чорноморську надаю детальну вичерпну інформацію

 

Фото дипломи грамоти не зв'язані з діяльністю подобової оренди Чорноморську.

 

А також фото та відео інформація пов'язана з нерухомістю з моїми ПІБ (Шаблевський Олександр)Шаблевський Олександр Нерухомість Чорноморськ

Сертифікат Шаблевський Олександр

Нерухомість Чорноморськ

 

Можна побачити підтвердження існування Шаблевський Олександр в живу на Головній сторінці сайту Чорноморськ житло 2 відео з 2-ма відомими українськими тревел блогерами, що співпрацювали зі мною в 2020 році (Сім'ю Панюта поселяв в 1 готель, інтерв'ю з Олександром - проект «НеЗаГроші»)

 

За рахунок взаємодії з колегами можливо в короткий термін підібрати варіант для самих найвибагливіших клієнтів!

С ув. Шаблевський Олександр 

ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська