Скинути пароль

Ваші результати пошуку
Липень 18, 2019

Як убезпечити себе від шахраїв при зніманні житла подобово і переплат.

6 способів як убезпечити себе від шахраїв подобової оренди.

 Ви використовуєте Olx або інші сервіси для оренди подобово житла - що ви повинні знати перед тим як почати звертатися за допомогою до інтернету.

Зручно знати, що ти приїдеш в місто і будеш жити саме там де заздалегідь запланував і оплатив.

У зв'язку з чим з'явилися нові способи Заробітку для шахраїв:

  • здача неіснуючих квартир і збір комісійних за добу.

Нібито господарі квартири пропонують частіше за приємною - солодкої ціною, а іноді звичайної-ринкової

вартості, неіснуючий варіант житла. І як, і всі власники житла (для підстраховки що Ви приїду)

шахраї вимагають передоплату для свого збагачення.

"Гроші за добу" зазвичай це такий розмір, але деякі примудряються виманювати і великі суми. Людина, яка хоче забронювати житло висилає кошти, так як він ніяким іншим чином не може зробити бронь. І тут то він і потрапляє на гроші.

З одного боку справжні власники хочуть і повинні бути впевнені, що бронь дат дійсна і проплачена. І якщо раптом що сталося (змінилися плани, дитина захв і т.д.) власник повинен мати хоч якусь компенсацію за простій.

Але з іншого боку є шанс помилитися і втратити невелику суму грошей і настрій по приїзду на неіснуючий об'єкт.

Що ж відбувається в ситуації шахрайства? На сайтах подобової оренди Чорноморська (Іллічівська) шахраїв досить.

І відбувається ось яким чином: Ви підбираєте варіант, домовляєтеся про оплату і після того як Ви оплатили

         1.виключаетсяется телефонна картка і ви не можете додзвонитися до моменту приїзду або що гірше, після того як Ви опинилися в Чорноморську

       2. Вас попереджають, що Вас Розвели і щоб Ви більше не дзвонили за цим номером

3. людина,що взяла передоплату в нахабну грубіянить, грубить і загрожує Вам і Вашим близьким нахабну грубіянить, грубить і загрожує Вам і Вашим близьким

У всіх випадках гроші втрачені, відпочинок зіпсований, довіру до людей пропадає і що головне винні в цьому жителі Чорноморська, адже це вони (в розглянутому варіанті як всі думають) промишляють на бідних українців та білорусів (влітку).

Що в подальшому знижує рівень довіри до справжнім господарям. Репутація міста псується. Охочих приїхати і тим більше платити передоплату з кожним роком знижується. Ускладнюється процес »Чорноморськ зняти«. Втрачають все крім шахраїв.

Так що ж все таки робити Нам здають і Вам орендують, щоб як убезпечити себе від шахраїв?

Які кілька правил можна дотримуватися для того щоб убезпечити себе?

  1. Провести перевірку номера телефону в гугл пошуковику
  2. Дивіться термін створення аккауна на сайтах, де надано об'єкт подобової оренди. Чим довше аккаунт (власник, посередник) тим більше довіри. Тобто потрібно більше перевіряти людей акаунти, яких зовсім недавно були зареєстровані на сайті і тільки почали рекламувати свій об'єкт. Є звичайно ж сервіси які продають акаунти OLX і тд, але це вже непростий творчий підхід яким мало хто з шахраїв захоче займатися.
  3. найбільш часто використовувані телефон дивіться термін створення оголошень. Чим новіший тим більше потрібно приділити часу перевірці номера людей щоб Зберегти свої гроші. Далі є можливість пробити номер телефону пошуковику є деякі особливості так як інтернет сайти іноді приховують телефонні номери І навіть якщо оголошення є з номером телефону не завжди Та й можливо витягти їх в Google пошуку. Так як для нього вони приховані, він може його просто не бачити. При наборі введенні пошуковику потрібно звернути увагу на кілька варіантів наборів номера. Один і той же номер може бути по-різному використаний. Наприклад +380938328222 (фахівець з оренди житла в Чорноморську) може також виглядати як 0932222222 а також 380932222222 а також (093) 222-22-22. також кілька хвилин і ви зможете визначити по іншим оголошенням в мережі існування людини, можливо по іншим оголошенням і посиланнях на його номер. Часто в цьому може допомогти сайт ua.m2bomber.com де перейшовши за посиланням можете ввести цікавить Вас номер і інформація по ньому з різних сайтів буде показана як власник або агентство і про те які об'єкти були останнім часом опубліковані в мережі інтернет
  4. До одним з найбільш надійних як убезпечити себе від шахраїв, це пересилати гроші безпосередньо власнику квартири і ви можете перевірити власник він чи ні На підставі документів тобто просите зняти на фото і відео документи на житло. Бачите Там прізвище проживає людини який хоче вам здати своє нерухомість подобово і надалі пересилається гроші на картку з цими ж реквізитами. Ну або його родичів таким чином ви будете знати точно на Які дані і в яку квартиру вам приходити стукати щоб щоб повернути свої гроші це максимально надійний спосіб.
  5. Ще одним способом найбільш ефективним це звернутися до фахівців. Ріелтора Агент нерухомості які мають досвід роки роботи і великі бази з квартирами можуть завжди підібрати вам потрібний необхідний варіант житла таким чином ви забезпечте себе збережете час на проводах і будете впевнені що гроші відправлені вами лежать в надійному місці і використовується за призначенням що людина якій ви надіслали кошти забронював саме ту квартиру яку він вам показує саме у тих людей які є власниками вони фейковий акаунтами в інтернеті аби здерти з вас добову вартість бронювання житла.
  6. Також надійний варіантами при бронюванні є інтернет сайти, які зберігають певну суму грошей на своєму порталі і вже проводять повну оплату. Такими сайтами є booking і airbnb і Добово сучасний український сайт. Однак з ними є деякі певну складність для настройки оплати реквізити і так далі. Так як вони беруть чималу комісію від 15 до 50%, що звичайно ж стягується безпосередньо з нібито власників. Але, знаючи це, він робить націнку певну надбавку для того, щоб отримати необхідну собі суму. Ці портали нерухомості по добовій оренді квартири готелі будинків є такими собі Інтернет фахівцями в оренді житла, як і звичайні люди. На сьогоднішній момент комісія яку бере орендодавець і фахівець з оренди комісія на сайтах від 10 до 20% і це сума звичайно ж оплачується безпосередньо вами. Так що Якщо задуматися знаходження гарного фахівця який займеться підбором матиме базу велику ніж інтернет сайт або портал bnb Booking. І цей фахівець з перевіреними контактними даними з великою базою зможе легко підібрати вам більше житло в потрібні дати до ваших потреб з вашим бюджетом і візьме ту суму яка не буде вище ніж сума яку комісії яку візьме інтернет-портал

Тепер Ви більш обізнані як убезпечити себе від шахраїв. 

Знайти додаткову інформацію по добовій оренді в Чорноморську в 2021

Категорія: Uncategorized
репост

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.

ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська